Oblečení pro dobrodružné duše

Jsem Barbora,

od jakživa tvořivá duše, která je zároveň divoká a svobodná, milovnice vůně lesa, večerů v obytce, či u ohně, studentka chemie. 

Za svých pár let na světě jsem zažila mnohé. Sportovat, závodit. Přestat se hnát a tím vyhrát svůj závod. Rozhodnut se nejít na vysokou školu a cestovat. Ale pak se na ni zase šťastná a odpočinutá vrátit. Nebát se trávit čas sama na svých dobrodružství. Užívat si osobní pokrok, ale i selhání a poučení se z chyb. Pracovat se strachem a jít výzvě vstříc, protože RISK je život navíc. Ale jo, se strachem pracuju denně:)

Skrz Hejtr clothing nevzniká pouze značka oblečení, ale tvořím komunitu žen i můžu, kteří se nebojí riskovat. Umí říct ne, ale naopak i ano. Umí chytit příležitost za pačesy, protože už možná znovu nepřijde. Užívají každou minutu života naplno a to i v situacích, kdy leží venku na dece.

Vyrobeno v České republice

Skoro všechen svůj volný čas trávím v přírodě. A rozhodně si přeji, aby tu pro nás byla dál. Ať už jedu na kole, běžím, lezu na pískovcovou věž či sjíždím kopec v prašanu nebo jedu na skejtu, nejlépe se cítím v pohodlném triku a mikině nebo třeba v legínách. I přesto vím, že někdy je potřeba vzít si sukni nebo šaty (chápej do školy). A přesně to, tvořím i pro Vás. Oblečení, který si vezmete kamkoliv a nebudete muset přemýšlet, jestli vám je v tom pohodlně. 

Materiál se snažím používat s ohledem na přírodu i s ohledem na pohodlí. Můžeš vybírat jak z bio bavlny, tak z kombinace elastanu a dalších materiálů. Barvy použité na tisk jsou eco friendly od značky Permaset. Jsou vodou ředitelné a stabilizují se teplem, takže žádná zbytečná zátěž pro planetu.

Nákupem podpoříte malou tvůrkyni

Mimo šití studuji na Farmaceutické fakultě Karlovy Univerzity. Chodím do dvou prací a všechno se učím sama nebo skrz pár kurzů. Z každého prodaného kousku mám radost a budu vděčná za tvůj nákup. Pokud Tě cokoliv zajímá kontaktuj skrz email info.hejtr@gmail.com nebo prostřednictvím instragramového účtu.

Sledujte mě na instagramu hejtrclothing

#hejtr #hejtrclothing #hejtjakmabejt #hejtrholky #hejtrkluci #objevuj #riskjezivotnavic